Kontakta oss

Du är varmt välkommen att kontakta oss på nedanstående uppgifter.

Andreas

Transport- och Kundansvarig

0709-76 33 63
andreas@tordnilsson.se

Linus

Transportplanerare

0709-627294
linus@tordnilsson.se

Håkan

Fordonsansvarig

0709-76 33 71
hakan@tordnilsson.se

Annelie

Administration

0709-763361
annelie@tordnilsson.se

Mattias

Personalansvarig

0709-76 33 62
mattias@tordnilsson.se

Susanne

Administration

0709-627293
susanne@tordnilsson.se

Tord Nilsson Åkeri AB

Besöksadress:

Verkstadsvägen 10
37450 Asarum

Fakturaadress:

Tegelvägen 112
294 92 Sölvesborg
faktura@tordnilsson.se

E-post: info@tordnilsson.se
Hemsida: www.tordnilsson.se
Bokning av transporter: bokning@tordnilsson.se

Kontaktformulär

5 + 11 =

Tord Nilsson Åkeri AB